Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Щодо маршруту "№117 Луцьк-Клепачів"

Ми, жителі с. Клепачів, громада, що відноситься до Луцької ОТГ, тому, відповідно, хочемо користуватись міським громадським транспортом і оплачувати послуги по перевезенню за тарифами міста. Звертаємось із проханням змінити маршрут "Луцьк-Клепачів№117" з приміського на міський, адже він є найрентабельнішим, тому що маршрутний автобус №117 проїжджає через села Липляни, Жидичин, Кульчин, Озерце, дачний масив, Клепачів. До нашого села не більше кілометрів як до інших сіл ОТГ Луцька, куди курсують міські маршрутні автобуси, тому ціна за проїзд бажає бути набагато нижчою.
Просимо змінити перевізника, так як до перевезень він відноситься недобросовісно: стан транспортного засобу плачевний (в дощову погоду з даху капає пасажирам на голови), антисанітарія, бруд, пилюка та найголовніше для нас, - очевидне і відчутне ЗАВИЩЕННЯ ЦІН.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 1 Закону України “Про автомобільний транспорт” визначено, що автобусний маршрут міський - автобусний маршрут, який не виходить за межі території населеного пункту, а автобусний маршрут приміський - автобусний маршрут, який з'єднує населені пункти і протяжність якого не перевищує 50 км.
Отже, зміна автобусного маршруту № 117 “Луцьк - Клепачів” з приміського на міський з правом оплати проїзду по міському тарифу буде порушенням чинного законодавства.
В міру закінчення договорів на перевезення пасажирів в інші населені пункти маршрутна мережа буде приводитись до вимог чинного законодавства.
Зміни в ст. 7 Закону України “Про автомобільний транспорт” було внесено 07.09.2021 р. №1712-IX.
Організатором перевезень в територіальних громадах визначається, як міські, так і приміські автобусні маршрути.
Виконавчим комітетом Луцької міської ради, як організатором перевезень було проведено конкурси на приміські автобусні маршрути в села Кульчин, Клепачів, Озерце, як приміські, оскільки вони згідно з ст. 1 Закону України “Про автомобільний транспорт” підлягають під приміські автобусні перевезення.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 305 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рудчик Юлія Олександрівна

Початок збору підписів:

22 липня 2022 р.

Відповідь дана:

18 серпня 2022 р.