Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

 Заслухати звіт голови профільної комісії Луцькради Миколи Федіка про стан баротьби із злочинністю та корупцією, дотримання правопорядку у Луцьку під час війни, починаючи із 24 лютого 2022 року

З метою вироблення максимально ефективних заходів по протидії корупції та злочинності у Луцьку, пакращенню ситуації на дорогах та вулицях міста в умовах воєнного стану, публічно заслухати голову постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту Миколу Федіка про вжиті заходи щодо вищевикладеного починаючи із 24 лютого 2022 року.

До Миколи Федіка, як до очільника ключової депутатської комісії є серйозні питання, на які громада не отримала відповідей. Зокрема, про привласнення ексначальником управління охорони здоров'я Луцької міськради Федором Кошелем коштів "Муніципальної аптеки" Луцька. В той час коли наші захисники і волонтери самі шукають медичні засоби та кошти на лікування, а у медицини міста катастрофічно не вистачає коштів, дохід так званої "Муніципальної аптеки", внаслідок різних маніпуляцій, продовжує осідати в приватних кишенях. Як юрист за освітою, Микола Федік не може не розуміти, що "Муніципальна аптека", створена ексначальником управління охорони здоров'я Луцької міськради Федором Кошелем та ексголовним лікарем у ввіреному державному закладі апріорі не може бути приватною. Однак це працює і нині. Щоб переконатись, достатньо відкрити реєстри і подивитися, що ЧБО "Муніципальна лікарняна каса" (очільник Ф. Кошель), яку тогоріч з позором вигнали із міського управління охорони здоров'я, залишається власником "Муніципальної аптеки", яка працює в державних закладах.

З метою забезпечення безпеки лучан та гостей міста, варто заслухати про вжиті заходи у Луцьку по забезпеченню правопорядку на дорогах та вулицях міста, оскільки з огляду на матеріали чисельних ЗМІ, ситуація залишається складною.

Також хотілося б в законний спосіб, не порушуючи права людини, переконатися у можливості депутата Федіка повноцінно продовжувати захищати інтереси Луцької громади, тим більше у воєнний час через стан здоров'я. Про серйозні порушення у Федіка є заява самого осередку партії "Свобода" від 10 вересня 2022 року, розміщена у мережі фейсбук, повідомлення ЗМІ про тривале лікування Федіка у психлікарні, а також висновок медичної комісії про непридатність Федіка до військової служби. 

       

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 13 червня петицію підписали 6 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глазунов Дмитро Борисович

Дата створення:

17 жовтня 2022 р.