Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Опалення Шевченка 13а

Просимо допомогти з проблемою опалення на Шевченка 13 а бо інакше весь будинок з людьми,дітьми, літніми людьми буде мерзнути!
Просимо розглянути нашу проблему в найкоротший термін!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Питання теплопостачання житлового будинку на вулиці Шевченка, 13а було обговорено на зустрічі за участю голови та членів правління ОСББ «Набережна 13А», представників підприємства ТзОВ «Варм Сервіс», що надає послуги по обслуговуванню дахової котельні вашого будинку, секретаря Луцької міської ради, директора департаменту ЖКГ та представників ДКП «Луцьктепло».
На даній зустрічі було обговорено три варіанти вирішення питання піднятого у вашому зверненні, зокрема:
- ТзОВ «Варм Сервіс», що є власником дахової котельні, продовжує надання послуг по теплопстачанню та постачанню гарячої води при умові повної сплати допущеної мешканцями будинку заборгованості, яка станом на 08.11.2022 складає 98000,00 грн. Кошти необхідні для закупівлі газу та обслуговування котельні.
- ТзОВ «Варм Сервіс» передає в безоплатну оренду приміщення та все обладнання дахової котельні ОСББ «Набережна 13А». В даному випадку правління ОСББ самостійно укладає договори на закупівлю газу та обслуговує дахову котельню. При такому варіанті вирішення питання ТзОВ «Варм Сервіс» надасть повну консультативну допомогу та не буде вимагати термінового погашення заборгованості.
- ТзОВ «Варм Сервіс» безоплатно передає у власність ОСББ «Набережна 13А» приміщення та обладнання дахової котельні, крім того теж не буде вимагати термінового погашення заборгованості.
Вважаємо, що всі запропоновані варіанти вирішення питання теплопостачання житлового будинку на вулиці Шевченка, 13а співвласникам будинку необхідно вирішити на загальних зборах ОСББ.
Додатково інформуємо, що дахова котельня за адресою вулиці Шевченка, 13а введена в експлуатацію у 2008 році. В котельні встановлені два котли Visman Vitoplex 100 загальною потужністю 200 кВт, з газовими пальниками Veisthaupt, з системою автоматичної підготовки хімочищеної води, швидкісними підігрівачами гарячої води, насосним обладнанням різного типу. За інформацією ТзОВ «Варм Сервіс» все обладнання дахової котельні підготовлено до опалювального сезону, зокрема система заповнена водою, проведено повірку газового лічильника, перевірено справність газових котлів та інше. Таким чином котельня повністю готова до обігріву квартир житлового будинку на вулиці Шевченка, 13а.
Передача зазначеної дахової котельні на обслуговування ДКП «Луцьктепло» неможлива. Однак в разі передачі вказаної котельні на баланс ОСББ, ДКП «Луцьктепло» в межах можливостей сприятиме її обслуговуванню.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 314 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дегелевич Марія Павлівна

Початок збору підписів:

11 листопада 2022 р.

Відповідь дана:

9 грудня 2022 р.