Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

За сприяння російській агресії  звільнити з посади начальника управління охорони здоров'я Луцької міської ради В. Лотвіна

Нещодавно в багатьох ЗМІ була опублікована інформація про те, що Бюро економічної безпеки заблокувало тендер на закупівлю "Луцьким медичним об'єднанням" апарату МРТ  вартістю 62 млн грн у фірми з російським корінням ТОВ "АФС Медицинтехнік".

Наголошу, що у 2021 році Луцька лікарня вже закуповувала томограф у цієї ж фірми за 12 млн грн і тоді журналісти підняли скандал та оприлюднили інформацію про співпрацю ТОВ "АФС Медицинтехнік"  із Міноборони росії.

Однак, незважаючи на це, "Луцьке медичне об'єднання" продовжило закуповувати медичне обладнання у цієї фірми. Минулого року - два апарати УЗД по 3 млн грн. А тепер і МРТ за 62 млн грн.

Тобто, посадовці управління охорони здоров'я Луцької міської ради знали про російський слід цієї фірми та свідомо могли перерахувати 62 млн грн з бюджету Луцька фірмі-партнеру міноборони росії, яке сьогодні вбиває наших хлопців.

Як підполковник запасу Служби безпеки України я бачу в цьому особливо важкий злочин проти держави та основ національної безпеки, тим більше під час війни! Для порівняння, наводжу приклад ситуації із Богуслаєвим і заводом "Мотор Січ",  який торгував з рф і якому інкримінують державну зраду. Санкція статті в умовах воєнного стану карається від 15 років до довічного ув'язнення з конфіскацією  майна.

За все, що відбувається в медицині Луцька несе персональну відповідальність начальник управління охорони здоров'я Луцької міської ради В. Лотвін. Водночас, він
блокує державницьку ініціативу  по забезпеченню наших військових медичним спорядженням та  реабілітації поранених за рахунок комунального підприємства "Муніципальна аптека" замість псевдокомунального "Муніципальна аптека" (нині "Авіценафарм"), яке  створене ексначальником управління Ф. Кошелем та ексголовним лікарем в Луцькій міській лікарні.

В цьому аспекті  В. Лотвін не виконав наказ Луцького міського голови І. Поліщука від квітня 2021 року припинити співпрацю луцьких медичних закладів із ЧБО "Муніципальна лікарняна каса" Федора Кошеля, адже ЧБО "Муніципальна лікарняна каса" продовжує працювати в Луцькій міській лікарні в якості засновника та співвласника скандальної вищезгаданої "Муніципальної аптеки" із доходом в 20 млн грн щорічно. Прибутки від неї продовжують осідати в приватних кишенях замість допомоги фронту і забезпечення нашої Перемоги, яку "кує" сьогодні увесь український народ.

Виглядає так: з одного боку фінансується агресор, з другого - блокується допомога нашим воїнам. То як це називається?

Зважаючи на те, що Лотвін є односелець вигодонабувачів псевдо "Муніципальної аптеки" Федора Кошеля та Н.Чміль по Камінь- Каширському району, питання чого так і хто "в долі", є риторичним.

З огляду на вищевикладене, прошу звільнити начальника управління охорони здоров'я Луцької міської ради Вололимира Лотвіна із займаної посади. Це як мінімум.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 12 липня петицію підписали 37 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глазунов Дмитро Борисович

Дата створення:

2 квітня 2023 р.