Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про перейменування ряду вулиць та проспектів

У зв'язку з необхідністю освятити нинішню вулицю Потебні, пропоную перейменувати її на вулицю Митрополита Епіфанія, який являється чииним главою Православної Церкви України.
Також пропонується перейменувати частину проспекту Соборності від кільця Глобуса до Площі Героїв Майдану на проспект Миколи Господарика, оскільки саме цей святий приніс на нашу Волинську землю істинний мирний дух Європи, а біля кільця якраз знаходиться Свято-Миколаївський Храм.
Частину проспекту Соборності від Площі Героїв Майдану до вулиці Чорновола перейменувати на Тролейбусних любителів, адже саме завдяки ним місто має такий зразковий та солідний вид транспорту, як тролейбус, який гармонізує міське середовище міста та і на цьому відрізку жив найбільш відданий любитель Луцька, який похоронив себе після засилля важких автобусів та мікроавтобусів і занепаду тролейбуса.
Частину Соборності від Чорновола з шляхопроводом і весь проспект Перемоги до Василя Мойсея перейменувати на проспект Сонячної Одеси, яка в 2014-2019 роках дала місту новий поштовх для розвитку інфраструктури та в цілому осучаснила місто.
Проспект Відродження перейменувати на проспект Сенаторів США, які всіляко підтримали Україну в час важких випробувань. Його все одно потрібно американізувати.
Проспект Волі від Педколеджу до Київського майдану перейменувати на бульвар Леся Подерв'янського - видатного андерграундного класика сучасності, чиї п'єси стали надбанням громадськості та цитати із них вже є перлами. Реконструкція цього проспекту силами мера Ігоря Поліщука - це ніщо інше, як одна із його філософських п'єс.
Вулицю Конякіна від Адреналін Сіті до кільця 40-го кварталу назвати вулицею Космічною.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 3 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сасюк Андрій Вікторович

Дата створення:

30 червня 2024 р.