Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Затвердити кандидатуру Миколи Григоровича Савельєва на посаду директора Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського

У ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» відбулися вибори на посаду директора. Як результат, Савельєв Микола Григорович набрав 94% підтримки.
Згідно з Положенням про вибори директора Вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» кандидат, що набрав понад 50% голосів виборців стає директором Вищого комунального навчального закладу «Володимир- Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського».
Та попри це, постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму проігнорувала думку тотальної більшості викладачів та студентів, утрималася від рекомендації підписати контракт із Миколою Григоровичем, спираючись на неперевірені факти та на необ'єктивну інформацію, наклеп.
Від імені студентів прошу переглянути дане рішення!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на підтриману петицію “Затвердити кандидатуру Миколи Григоровича Савельєва на посаду директора Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського” повідомляємо, що вказана петиція надіслана для розгляду у Волинську обласну раду.

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 428 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дубенюк Орест Русланович

Початок збору підписів:

25 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

18 березня 2016 р.