Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 236 громад!

Світлофор по вул.Володимерська

Звертаюся до Вас з проханням встановити світлофор на пішохідному переході що знаходиться по вулиці Володимерській біля кондитерської фабрики.На цьому пішохідному переході за останні роки було багато аварій(навіть з летальними випадками) страждають та гинуть люди.Так як перехід встановлений в неправильному місті (ОБХОДЬТЕ АВТОБУС З-ЗАДУ) не всі водії його бачать,а якщо й бачать,то не всі зупиняються.З десяти авто зупиняється лише одна.Звертаю Вашу увагу,що в цьому районі проживає багато школярів яким важко переходити цю дорогу.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 липня петицію підписали 54 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Борсук Олена Олексіївна

Дата створення:

20 червня 2016 р.