Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Заборонити використання гучномовців церкві у сквері навпроти гімназії № 4 (проспект Волі, 20-22)

Навпроти гімназії №4 у скверику будується церква Київського патріархату. Як мешканець сусіднього будинку (проспекті Волі, 22, кв. 68) прошу розглянути:
1. пропозицію стосовно заборони використання гучномовців при церковних службах. Конституція України гарантує відсутність привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками (ч.1 ст. 24 Конституції України). Проте повсюдно у громадському та суспільному житті використовується індульгенція "Бога" чи релігії для прикриття звичайного нахабства. Зранку неможливо провітрити квартиру, адже як тільки у вихідний день відкривається вікно, вже стає неможливим продовження сну - зі всіх сторін чути лише церковний спів. Ця проблема є особливо актуальної саме у літній час так як провітрири задушливі помешкення можна лише зранку, а це стає неможливим. Чому цекрва має право порушувати мої права, права членів моєї сімї та усіх мешканців сусідніх будинків на відпочинок, що гарантовані ст. 45 Конституції України. Окремо хочу наголосити, що відповідно до ч. 3 ст. 35 Конституції України церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
2. Друге зауваження стосовно тієї ж церкви полягає у наступному. Проживаю у будинку за адресою проспект Волі, 22 з 1984 року. Постійно зі скверику був спуск для колясок до парку, який зимою також використовувався дітьми для спуску на санках і розваг. Як тільки почала будуватись капличка і цекрва цей спуск перегородили і не вікрили до сьогоднішнього часу. Скільки років церква буде нахабно знущатись над мешканцями? Для того, щоб погуляти в парку із коляскою і дитиною на даний момент потрібно йти на спуск до кафе "Сніжинка" (навпроти центрального корпусу Східно-європейського університету), оскільки більше можливості немає. Існує спуск біля центру "Гранд-Волинь", але він є занадто різким для колясок.

Враховуючи вищенаписане, прошу підтримати мою петицію та вжити заходів стосовно дотримання кожним прав, гарантованим нам усім Конституцією України. Джерелом влади в України є народ, а не церква і чийсь бог, який використовується в переважній більшості тільки для маніпуляцій тим, у що щиро вірять інші.

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 17 червня петицію підписали 208 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нєдовєсова Оксана Володимирівна

Дата створення:

11 липня 2016 р.