Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Навчання в школах Луцька по суботах

Просимо зобов"язати адміністрацію кожної школи переглянути необхідність навчання дітей по суботах. При такій необхідності - заборонити починати перший урок у суботу раніше 9 год. ранку.
Керуючись здоровим глуздом та маючи на меті отримувати у школі знання, а не підривати емоційне та фізичне здоров"я дітей :
1. Перенавантаженність луцьких шкіл - то проблема міської ради, а не дітей. Тому що при таких темпах житлового будівництва необхідно оперативно відкривати нові школи, а не ущільнювати існуючі та проводити навчання у дві зміни.
2. Переважна більшість батьків мають п"ятиденний робочий тиждень.
3. Переважна більшість батьків навіть при п"ятиденному робочому тижні мають початок робочого дня о 9 год.
4. Діти ходять у школу в першу чергу для отримання знань, і це можливо лише при нормальному фізичному і емоційному стані дитини. Разом з тим втома після п"яти днів навчання і ранній підйом ще й у суботу ніяким чином не сприяє навчальному процесу.
5. Неповага до прав дітей та неврахування їхніх потреб з боку дорослих породжує неприязнь та відразу до навчального процесу взагалі.
6. Перевтома та негативні емоції дітей обов"язково будуть мати наслідком підвищення кількості і частоти захворювань у дітей та пропуску уроків.
7. Також не варто сподіватись, що ті дисципліни, уроки з яких починаються о 8 год.ранку по суботах - засвояться школярами. Так як діти реально ще не прокинулись або й запізнюються на такий перший урок.
8. Варто очікувати, що свідомі у свої любові та турботі про дітей батьки самі будуть шукати вихід допомогти своїм дітям та багато дітей просто будуть відсутні по суботах у школі.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріантної, так і варіативної складових, які в обов’язковому порядку фінансуються з бюджету.
Введення 5-ти або 6-денного навчального тижня для учнів усіх типів загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється при додержанні відповідного гранично допустимого навантаження та за умови роботи закладу не більше ніж у дві зміни.
У спеціалізованих школах, гімназіях, ліцеях, колегіумах за рахунок загального навчального навантаження навчальний заклад може збільшувати гранично допустиме навантаження учнів до меж, що не перевищують санітарно-гігієнічних норм.
У Луцьку навчання в суботу є у спеціалізованих школах, гімназіях, ліцеях:
- для 7-11 класів в ЗНЗ №№ 1,4,5,
- для 9-11 класів у в ЗНЗ №№14, 18, 21, 26,інтернат,
- для 8-11 класів у ЗОШ №25,
- для 10-11 класів у ЗНЗ №№7,9,24.
Робочі навчальні плани для цих паралелей класів затверджені на 6-денний навчальний тиждень.
Проте вважаємо, що на загальношкільних батьківських конференціях можна розглянути Вашу пропозицію щодо початку навчання у суботу не раніше 9.00.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 333 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

федосова вероніка дмитрівна

Початок збору підписів:

8 вересня 2016 р.

Відповідь дана:

28 вересня 2016 р.