Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Небезпека дітей на пішохідних переходах на вул. Дубнівській

Терміново!! Потрібен сітлофор на вулиці Дубнівський, між ЗОШ інтернат правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою та дитячим садком! Сотні дітей та батьків під загрозою. Більшість автоводіїв ігнорують пішеходні переходи! Після нещодавньої трагедії, докази не потрібні! Вдадислав у комі, котрий переходив дорогу у встановленому для цього місці.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 23 вересня петицію підписали 86 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глазкова Олена Олексіївна

Дата створення:

10 грудня 2016 р.