Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Введення карантину в загалньоосвітніх навчальних закладах

За повідомленнями МОЗ та ЗМІ у Волинській області та Луцьку зберігається найвищий рівень захворюваності на грип по Украіні. Навідміну від інших областей рівень захворюваності продовжує зростати.
У звязку із високим рівнем захворюваності на грип на ГРВІ у місті Луцьку, просимо міську владу Луцька ввести карантин у загальноосвітніх закладах міста, щоб запобігти розповсюдженню вірусних та простудних захворювань серед дітей та молоді.
Посилання на МОЗ:
http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170111_b.html

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на електронну петицію «Введення карантину в загальноосвітніх навчальних закладах» інформуємо наступне.
Головним управлінням Держсанепідслужби у Волинської області, управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради та управлінням освіти Луцької міської ради проводиться щоденний моніторинг відвідування дітьми загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Станом на 07 лютого 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста відсутні через
хворобу 7,9 % школярів.
З метою запобігання поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах міста проводяться заходи щодо профілактики захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
На даний час перевищення епідемічного порогу не зафіксовано у жодному із закладів. Відповідно до наказу МОЗ України № 1 від 06.11.2015 року при умові збільшення кількості захворюваних на грип та гострі респіраторні інфекції до 20% буде призупинено роботу дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 443 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мансурян Арсен Арташесович

Початок збору підписів:

16 січня 2017 р.

Відповідь дана:

13 лютого 2017 р.