Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Школам-шкільна лінійка

Пропонується нововведення,за яким на шкільні свята 1-го Вересня та Останнього дзвоника не допускати до участі місцевих чиновників та депутатів усіх категорій та рангів.
Нехай слово до виступу мають лише вчителі,учні та їх батьки навчального закладу.
Заборонити виступ та будь-які дії духовенства : в нашій країні вільне віросповідання,тим паче що кількість конфесій та релігійних течій наближається до десятка взагалі.
Шановні депутати,чиновники,політики,кандидати усього вищезгаданого!!
Ваша присутність на шкільних святах - це є прояв старої,комуністичної,піонерсько-комсомольської системи,яка абсолютно застаріла,недолуга у наш час Вільної України.
Зрозумійте нарешті,що ваші соціально-політичні монологи про пластикові вікна/двері/жалюзі/комп'ютери/принтери/сканери вже нікому не потрібні.Це все вже стало нормою,а не заробітком голосів на майбутніх виборах.
Тим більше,що якраз у період проведення вищезгаданих свят в Україні панують сухі сонячні дуже теплі погодні умови,тому учням протипоказано довге перебування на відкритих шкільних майданчиках.
Особисто я був свідком кільканадцятьох випадків падіння долу дітей-школярів під час годинних шкільних свят-лінійок,допоки не виступлять усі чиновники/депутати міста чи населеного пункту.
І останнє.Шановні депутати/чиновники та кандидати до них!!!
Ваші слова вже нікого не здивують,вони нікому не потрібні - це марне гаяння часу як для вас,так і для учасників шкільних свят.Всі вже все знають.
Надворі 21 сторіччя,не кам'яний вік.Говоріть-не говоріть,школярам це байдуже,а їхнім батькам лише нерви бентежить!!!
Тому будьмо розумні та мудрі!!!
Школам - шкільні свята!!!

Категорія

ОСВІТА

Станом на 12 липня петицію підписали 191 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Макаревич Віктор Михайлович

Дата створення:

18 серпня 2017 р.