Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про вимогу до Львівської обласної державної адміністрації припинити ліквідацію КНП ЛОР ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ".

Вимагаємо від Львівської обласної державної адміністрації припинити ліквідацію КНП ЛОР ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ" шляхом відкликання проекту рішення "Про удосконалення надання медичної допомоги дитячому населенню у Львівській області" надісланого листом департаменту охорони здоров'я ЛОДА (входить N02-2655 від 30.05.2019).
Звертаємо увагу на діяльність чиновників департаменту охорони здоров'я ЛОДА та Управління майном спільної власності Львівської обласної ради, яка останнім часом зводиться до т.зв. реорганізації, що означає фактичне закриття низки комунальних медичних закладів.
У цьому ж ракурсі необхідно розглядати й спробу «реорганізувати», а за суттю, ліквідувати ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», приєднавши його до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (т.зв. Чорнобильська лікарня). Очевидно, що хтось вирішив скористатися нерухомим майном (будівлі і земля), що належали громаді і використовувалися ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ». Крім того це повністю усуне конкуренцію медичних закладів щодо якості надання медичних послуг пацієнтам, які вже не матимуть права вибору щодо лікарів, яких точно поменшає.
Ця "ділова" пропозиція надійшла від директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА п. Микитчак Ірини Володимирівни, яка власне і покликана забезпечувати збереження мережі закладів охорони здоров'я та рівень надання медичних послуг громадянам густонаселеної Львівської області.
Наслідки такої ініціативи передбачувані – частина приміщень буде розпродана, а персонал – скорочено. Для маленьких пацієнтів це означає: 1) зниження якості надання невідкладної меддопомоги, 2) зменшення обсягу стаціонарної допомоги необхідної для хворих.
Реформа медицини має покращувати її доступність для пацієнтів, а не ліквідацію вкрай важливого ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», яке хочуть завуалювати під т.зв. "реорганізацію". Скорочення мережі існуючих закладів охорони здоров’я суперечить Конституції України.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянуто
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 1098 осіб з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пономарева Олена Володимирівна

Початок збору підписів:

10 жовтня 2019 р.

Відповідь дана:

23 грудня 2019 р.