Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт автомобільної дороги місцевого значення Кам'янка-Бузька-Рожанка

Громадська організація "Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради" звертається до Вас із проханням вирішити одну з найважливіших проблем громади Зубівмостівської сільської ради та Кам'янка-Бузької міської ради – ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140802 Кам’янка-Бузька – Рожанка.
Автомобільна дорога за функціональністю має велике значення, оскільки нею користується жителі міста Кам’янка-Бузька та 5 населених пунктів Зубівмостівської сільської ради.
Особливе значення вона має для жителів 5 населених пунктів Кам’янка-Бузького району, які є споживачами послуг, що надаються у районному центрі – це, зокрема, оформлення пільг та субсидій, лікування у центральній районній лікарні, навчання дітей у школах та закладах позашкільної освіти, інших адміністративних послуг. Через незадовільний стан дороги «швидка допомога» не може швидко дістатися до хворих на виклик, автобуси не курсують за графіком, «Школярики» не можуть вчасно підвезти дітей з віддалених сіл до шкіл міста.
Дорога перебуває у аварійно-критичному стані, уражена суцільною ямковістю і є аварійно-небезпечною, водії змушені обминати вибоїни, ями, виїжджаючи на зустрічну смугу, узбіччя, пішохідні доріжки, чим створюють аварійні ситуації.
З метою вирішення проблеми, просимо невідкладно провести ремонт даної дороги.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянуто
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 1121 особа з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради"

Початок збору підписів:

13 березня 2017 р.

Відповідь дана:

20 грудня 2017 р.