Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Публічний безкоштовний ШВИДКІСНИЙ wi-fi

Коли турист приїжджає в Тбілісі, йому пропонується законектитись до безкоштовної wi-fi-мережі, що має назву “Tbilisi loves you”. Як ви думаєте, наскільки великі шанси, що людині це сподобається і вона захоче повернутись сюди ще раз? Правильно – великі. Тому безкоштовний вай-фай на центральних вулицях та площах міста не така вже й безнадійна ідея.У Львові не так вже й багато місць з саме безкоштовним і якісним вай-фаєм(особливо не в центральних районах).Пропоную вирішити цю проблему.І туристи будуть раді і жителі безмежно вдячні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію щодо «Публічного безкоштовного швидкісного wi-fi»від 17.03.2016 р.,отриману від управління «Секретаріат ради» листом від 18.03.2016р. № 4-01-168 було розглянуто в управлінні міжвідомчої координації департаменту розвитку спільно з депутатською комісією конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва.
Оскільки ще до того як петиція набрала необхідну кількість голосів (тисячу), було прийнято рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №119 від 26.02.2016 року «Про проведення конкурсу з визначення компанії для встановлення безкоштовних точок доступу до мережі Інтернет у центральній частині м.Львова». Департаментом розвитку затверджено склад конкурсної комісії та розроблена конкурсна документація для проведення конкурсу з визначення переможця для встановлення безкоштовних точок доступу до мережі інтернет через технологію wi-fi.
Оголошення про початок проведення конкурсу опубліковано на офіційному веб-порталі Львівської міської ради
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 1071 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петрусевич Антон Сергійович

Початок збору підписів:

22 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

14 квітня 2016 р.