Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів

Я показало дослідження проведене громадськими активістами та журналістами, температура в транспорті Львова перебуває поза межами здорового глузду та комфорту. За проведеними дослідженнями, в літню пору температура в громадському транспорті сягає позначок від 35 до 40+ градусів.

Львівські автобуси та маршрутки перетворились на справжнє пекло. Постійні скарги пасажирів на те, що комусь немає чим дихати, а комусь дує, а також жахливі запахи від розпарених людських тіл в переповнених трамваях, тролейбусах чи автобусах зробили неможливим пересування львів'ян та гостей міста в громадському транспорті.

З метою збереження здоров'я пасажирів та забезпечення їх комфорту пропоную заборонити закупівлю нових транспортних засобів для міста Львова, якщо в них відсутня встановлена заводська система кондиціонування та опалення.

Також пропоную ввести знижувальний коефіцієнт вартості проїзду для транспорту в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. Та затвердити нормативні показники температури в транспортному засобі для кожної пори року, в разі відхилення від яких застосовувати знижувальний коефіцієнт для всіх ТЗ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

19 вересня 2019 депутати Львівської міської ради підтримали дану електронну петицію.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 561 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Маринюк Андрій Любомирович

Початок збору підписів:

25 червня 2019 р.

Відповідь дана:

15 жовтня 2019 р.