Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

ЗАБОРОНА ПРОДАЖУ В ШКОЛАХ СНЕКІВ ТА ШКІДЛИВИХ ДЛЯ ЗДОРОВЯ ДИТИНИ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Щодня наші діти у школах неконтрольовано вживають шкідливу їжу. Майже в кожній шкільній їдальні у вільному продажі для всіх дітей чіпси, снеки, вафлі, інші продукти з барвниками, емульгаторами та небезпечними добавками), які безжалісно нищать здоровя наших дітей.
Ні вчителям, ні керівництву шкіл до цього немає діла. Більше того, хтось з керівництва шкіл ще й непогано на цьому заробляє. Адже діти неконтрольовано вживають шкідливу їжу, нехтуючи при цьому здоровою їжею.
У всіх нормальних державах місцева влада і школа зобовязані контролювати якість і асортимент дитячого харчування.
Відповідні рішення про заборону снеків уже прийняли депутати м.Дніпра та м.Києва. В інших районних та обласних центрах це питання неодноразово піднімається.
Невже вам байдуже як повільно отруюють наших з вами дітей.
Міська рада вправі заборонити продаж такої продукції, а також зобовязати школи погоджувати асортимент продукції шкільних їдалень, контролюючи при цьому якість дитячого харчування.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

26 грудня 2019 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції «Заборона продажу в школах снеків та шкідливих для здоров’я дитини продуктів харчування». За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 530 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ВОЛИНЕЦЬ АНДРІЙ ОРИСЛАВОВИЧ

Початок збору підписів:

30 вересня 2019 р.

Відповідь дана:

16 вересня 2020 р.