Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 211 громад!

Відновити кишеню для зупинки громадського транспорту на проспекті В'ячеслава Чорновола напроти будинку 101 за рухом в сторону вулиці Варшавська.

Відновити кишеню для зупинки громадського транспорту на проспекті В'ячеслава Чорновола напроти будинку 101 за рухом в сторону вулиці Варшавська.
Замощення кишені для зупинки громадського транспорту на проспекті В'ячеслава Чорновола навпроти будинку 101 за рухом в сторону вулиці Варшавська призвело до зменшення пропускної здатності руху автотранспорту вулиці за напрямком в сторону вулиці Варшавська (Замарстинівська) в час пік, та створює затор в протилежному напрямку проспектом В'ячеслава Чорновола оскільки виїзд на проспект В'ячеслава Чорновола з сторони вулиці Варшавська (Тунельна) в напрямку вулиці Варшавська (Замарстинівська) блокується через рух всього потоку транспорту по проспекті В'ячеслава Чорновола лівою смугою оминаючи громадський транспорт який здійснює посадку-висадку пасажирів простоюючи в правій смузі для руху.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 14 липня петицію підписали 88 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лемішка Андрій Остапович

Дата створення:

24 жовтня 2019 р.