Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Збереження рекреації на вул. Замарстиніваській шляхом створення парку з включенням озера Стосіка та існуючої рекреації в зоні Р-3, яка була охоплена змінами в ДПТ «Під Голоском» (зміна 6)

Мета нашої петиції зберегти зону озеленення мікрорайону Голоско; створити паркову зону, що охопить існуючу рекреацію та діюче озеро Стосіка; визначити правовий статус озера, повернути його на баланс громади Львова; створити інноваційний громадський простір, облагородити його, зберегти унікальну флору і фауну.


На території мікрорайону Голоско, а саме на вул. Замарстинівській (навпроти буд.буд. 270-274) існує прекрасна рекреаційна зона з досить давнім озером Стосіка та прилеглою до нього рекреацією: болотистою місцевістю, що своїми джерелами та потічками живить дане озеро.

Станом на сьогодні постало питання внесення змін в ДПТ «Під Голоском» (зміна 6) та перетворення існуючої рекреаційної зони, яка прилягає до території та охоронної зони озера Стосіка, в зону житлової забудови, а саме Ж-2. (посилання на відповідне рішення: https://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/06C3CC3E28AFFF28C225828A00411151?OpenDocument&fbclid=IwAR0epO7KOw3lHerVLwRxBjhJ238fj1DS37jyPXtJIpbFaZF2x7wT5lpBQ5o).

Громада мікрорайону проти такого перетворення (внесення змін в ДПТ) оскільки це може призвести до знищення озера, зменшить територію рекреації на 16%!!!, ще один житловий комплекс створить додаткове навантаження на існуючу соціальну та інженерну інфраструктуру.


Довідка про об’єкт нашої петиції:
Багатьом львів’янам добре відомі джерела води, якими користуються усі уже кілька десятків років. Одним з таких джерел є джерело, розташоване позаду о. Стосіка. Власне і саме озеро живиться такими ж джерелами, які витікають на поверхню в районі межі м. Львова на вул. Замарстиніській. Саме о. Стосіка унікальне своєю давньою історією (ми знайшли зображення озера на картах ще 1783 року). На даному озері на сьогодні мешкають дикі качки та справжні річкові черепахи. Озеро є місцем відпочинку багатьох людей. Озеро за даними екології ЛМР є найчистіше у Львові!!!

Що стосується прилеглої зони озеленення, то дана зона на сьогодні занедбана, захаращена та практично знаходиться в жалюгідному стані. Громада Голосок у 2019 році намагалася подати громадський бюджет на початок облагородження рекреації, але проект було відхилено на етапі затвердження.


ПРОСИМО ВАС допомогти нам зберегти унікальний куточок Львова зі своєю неповторною давньо. Історією, прекрасним рекреаційним потенціалом. Створіть спільно з нами громадський простір, де в найближчому часі ми разом з Вами розділимо радість того, що ми громада спромоглися зберегти природньо-історичне надбання майбутнім поколінням. ПРОГОЛОСУЙТЕ!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

5 березня 2020 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції «Збереження рекреації на вул. Замарстинівській шляхом створення парку з включенням озера Стосіка та існуючої рекреації в зоні Р-3, яка була охоплена змінами в ДПТ “Під Голоском» За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 545 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лишак Михайло Володимирович

Початок збору підписів:

28 січня 2020 р.

Відповідь дана:

20 жовтня 2020 р.