Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Ремонт тротуару на вулиці Княгині Ольги

Прохання розглянути можливість продовження ремонту тротуару позаду будинку за адресою Володивира Великого, 59а (надалі В.Великого). На даний момент, тротуар вкладений плиткою від перехрестя вулиць В.Великого та Кн.Ольги разом з проведенням велодоріжки, і у місці де вона повертає тротуар завершився. А проблемна ділянка даної території якраз пролягає далі до дорожнього заїзду між будинки. Одна з ям, яка там утворювалась роками, унеможливлює прохід повз неї людям з милицями та батькам з калясками. Техніка, яка працює на даній території ще більше знищила прохід, хідник та газони поруч. Збоку це виглядає, як незавершена робота.
Прошу звернути увагу на цю ділянку і привести її до ладу. Авансом дякую

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 червня петицію підписали 117 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Литвинович Олександр Олександрович

Початок збору підписів:

8 квітня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: