Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Організація окремого збору та утилізація індивідуальних засобів захисту від COVID19!

Пандемія коронавірусу торкнулась кожного українця безпосередньо, незважаючи на те, чи він був за кордоном і чи мав контакти з уже підтвердженим випадком та змусила змінити привичний стиль життя.
Кабінет Міністрів України зобов’язав кожного громадянина країни, відвідуючи громадські місця, мати засоби захисту – це маски і, за можливості, одноразові рукавиці. На жаль, як і будь-які інші одноразові предмети, маски дуже швидко виявилися розкидані по нашим вулицям.
Небезпечні речовини, що містяться в медичних відходах негативно впливають на довкілля та здоров’я людей, оскільки накопичуються у ґрунті, водних об’єктах у великих концентраціях, що призводить до порушення природної екосистеми та призводять до поширення інфекційних.
Тому виникла необхідність окремого сортування засобів захисту, для того щоб коронавірусна інфекція не поширювалася.
Дана петиція має переконати міську виконавчу владу, що поводження з небезпечними медичними відходами потребує негайної належної організації та інформаційної підтримки як поводитись з медичними відходами населенню та створити можливість здати дані відходи в утилізацію по всіх районах м. Львова.
З огляду на епідеміологічну ситуацію пов'язану з короновірусом, утилізація небезпечних індивідуальних засобів захисту набуває неабиякої гостроти!Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 4 червня петицію підписали 23 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГУМЕНЧИК ІГОР МИРОСЛАВОВИЧ

Початок збору підписів:

19 травня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: