Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Виділення коштів на реконструкцію електромереж (розпуску електроенергії) житлового фонду ОСББ для будинків по вул. Княгині Ольги 5А, 5Б.

Будинки по вулиці Княгині Ольги 5 А та 5Б, які були побудовані на землях оборони і належали Міністерству оборони України у 2015 році були передані на баланс міста, а саме ЛКП «Вулецьке» відповідно до акту прийому передачі № 1, який затверджений рішенням виконкому ЛМР № 614 від 21.10.2015 р.
Львівська міська рада під час передачі вказаних будинків на баланс міста взяла на себе зобов’язання провести ремонтні роботи відповідно до складених кошторисів, а також провести реконструкцію електромереж, тобто поквартирний розпуск електроенергії.
Станом на сьогодні питання стосовно проведення робіт з реконструкції електромереж будинків ОСББ «Княгині Ольги, 5А, 5Б» не вирішене, як наслідок мешканці багатоквартирного будинку переплачують за спожиту електроенергію в рази, зокрема:
- переплата за послугу електропостачання становить понад 3 мільйони гривень;
- через наявність у тарифі на утримання будинків послуги електропостачання вартість ЖКП 1 метра квадратного понад 10 грн.! Це найвищий тариф у Львові;
- гранична межа відшкодування пільг для послуг ЖКГ у 2020 6 грн. 22коп., тобто понад;
- 80% мешканців будинку, які є пільговиками, а саме це: військовослужбовці, воїни АТО, пенсіонери, багатодітні сім’ї змушені - доплачувати різницю власним коштом.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 9 липня петицію підписали 276 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КОЗЛОВА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА

Початок збору підписів:

9 червня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: