Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Заборона мототранспорту у Винниківському лісі

Прохання заборонити будь-які види мототранспорту у Винниківському лісі. Винятком може бути спеціалізована техніка, котра підтримує благоустрій території лісу.
Цей ліс є чудовим місцем для прогулянок та відпочинку на природі. Є кілька джерел, невеликих потічків та ставків. Тут часто можна зустріти диких тварин (сови, яструби, зайці, вужі, білочки) .
Однак останнім часом у лісі було знищено велику кількість стежок та рослин. Тут часто катаються на мотоциклах, квадроциклах, багі, інколи на позашляховиках.
Причому роблять це не тільки по стежках, а прямо поміж дерев, переорюючи все що там росте. По деяких стежках вже практично неможливо пройти.Також було знищено кілька містків через потічки.
Ліс перетворюється на суцільну багнюку і мототрек.
Інколи тут проводять цілі мотозмагання. Наприклад, останнє таке замагання називалось "Winter Enduro Challenge 2021", яке відбулось 7-8 березня, після якого було знищено велику кількість стежок.
Нагадаю, що на Майорівці та у селі Виннички є спеціальні мототраси.

Давайте збережемо природу і заборонимо катання на мототранспорті у лісі, а також забезпечимо контроль за дотриманням цієї заборони.

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 16 квітня петицію підписали 134 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бекас Роман Богданович

Початок збору підписів:

23 березня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: