Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Щодо розширення меж геологічної пам'ятки "Медова Печера"

Львів`яни наполягають на розширенні меж пам’ятки природи "Медова Печера" для того, аби зберегти її та дати можливість ще багатьом поколінням ознайомитися з цією місцевістю.
Геологічна пам'ятка "Медова Печера" має наукову, пізнавальну, культурно-естетичну цінність. Вона неабияк важлива для навчального процесу, для відновлення історії Землі.
Тут розташовані об'єкти, важливі для пізнання історії геологічного розвитку, з високими науково-освітніми і науково-туристичними ступенями.
Напрацювання по згаданому об’єкту демонструють нові підходи до геотуризму, що поєднують природу, історію та культуру. Зважаючи на те, що пам’ятка природи "Медова Печера" набула унікального значення серед істориків, науковців, дослідників Львова, люди ініціюють розширення меж пам’ятки.
Через спроби забудування району, а також самовільних намагань окремих мешканців приватизувати територію, проблема на сьогодні є нагальною. Містяни проводять тут своє дозвілля, а тому вважають за потрібне закріпити межі геологічної пам’ятки «Медова Печера».

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 червня петицію підписали 188 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ДРАЧ ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА

Початок збору підписів:

5 травня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: