Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Обмеження шуму траспортних засобів у межах міста/ автомобілів, мотоциклів

У місті Львів дуже багато автомобілів та мотоциклів, що дуже гучні через певні системи двигунів, звукові системи або вихлопні труби. Це також стосується людей, які навмисно швидко розганяються і гальмують, і їздять з непомірною швидкістю. Шумове навантаження дуже заважає мешканцям м.Львів, особливо у вечірній та нічний час та абсолютно суперечить європейським практикам та стандартам благоустрою міста.

Розробити комплексний план дій із залученням відповідних управлінь та департаментів та комунальних підприєств Львівської міської ради та правоохоронних органів щодо:
1) швидкої ідентифікації та виявлення транспортних засобів порушників / до прикладу
а) підключення автоматичних шумометрів до відеокамер спостереження із фіксацією порушників
б) вибіркове патрулювання у зонах де найбільше скарг на порушення тиші у вечірній час /створення відкритої публічної гугл-карти для громадян із можливістю редагування "гарячих зон"
в) реєстр злісних порушників / збільшення відповідальності із кожним настпуним порушенням, штраф, конфікація ТЗ до приведення шумових характеристик до норми
г) інші дії

2) встановити збільшені адміністративні штрафи за перевищення рівня шуму транспортних засобів /від звуку двигунів, звукових систем або вихлопних труб
а) як приклад - європейська практика - водії, які порушили обмеження по шуму, будуть заарештовані на термін не менше 72 годин і повинні нести витрати за евакуацію та зберігання авто.
б) інші дії

3) встановити підвищені адміністративні штрафи за недотримання режиму тиші. прокомунікувати на рівні міської влади - повну заборону щодо нічних перегонів чи "дискотек" із використанням авто та мото у межах житлової забудови. Встановити відповідне ознакування із відповідним ознакуванням

4) розглянути можливість створення спеціальних зон для перегонів у віддаленій частині від житлових зон

Додаток:
- За санітарними нормами, максимально допустимі рівні шуму для територій, які прилягають до житлових будинків – вдень до 70 децибелів, вночі – до 60 децибелів.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 13 червня петицію підписали 65 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

СКАЧКО СТАНІСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата створення:

19 серпня 2021 р.