Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Сортування сміття

Зробити смітники з різними категоріями:пластик,скло,папір,побутові відходи...
І облаштувати дані(забув уточнити,СУЧАСНІ!!) смітники-контейнери по кожному районі,по всіх будинках.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Департаментом житлового господарства та інфраструктури спільно з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики розглянуто електронну петицію «Сортування сміття».
За результатами розгляду петиції вважаємо дане питання надзвичайно актуальним для м.Львова та повністю його підтримуємо.
Важливість роздільного збору сміття полягає у зменшенні обсягів утворення відходів та захороненні їх на полігоні, як наслідок зменшення негативного впливу відходів на довкілля і здоров’я населення. Також роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка є в складі твердих побутових відходів.
З 2010 року у місті Львові запроваджено роздільний збір побутових відходів за фракціями - скло-папір-пластик, який має позитивну динаміку щодо відбору вторинної сировини, та свідчить про поліпшення рівня культури мешканців у сфері поводження з ТПВ. З відповідних контейнерів відсортовану за фракціями вторинну сировину (ПЕТ-пляшка, скло, папір) перевізники ТПВ вивозять на переробку.
На даний час з метою роздільного збору твердих побутових відходів встановлено 1111 контейнерів – для збору ПЕТ-пляшки, 421 контейнер – для збору скла, 326контейнерів – для збору паперу.
Протягом 2015 року підприємствами перевізниками твердих побутових відходів зібрано:
- полімерів (плівка, пакети, ПЕТ пляшка тощо) 409,248 т.;
- макулатури (картон, папір) 59,263 т.;
- скла 83,83 т.
Департаментом житлового господарства та інфраструктури спільно з перевізниками твердих побутових відходів постійно проводиться робота щодо удосконалення існуючої системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові. Так на даний час, розробляється схема санітарної очистки міста, яка також удосконалить систему поводження з твердими побутовими відходами.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 1041 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петрусевич Антон Сергійович

Початок збору підписів:

22 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

11 травня 2016 р.