Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Встановлення світлофору на нерегульованому перехресті Кільцевої дороги та вул.Шухевича (поворот на с.Зимна Вода)

На перехресті іКільцевої дороги та вулиці Шухевича (поворот на с.Зимна Вода) доволі великий об'єм трафіку: легкові автомобілі, автобуси, вантажівки...У час пік це створює затори та аварійні ситуації не лише для водіїв, а й для інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів. Встановлення світлофору зменшить аварійність на зазначеній ділянці дороги, зменшить кількість заторів, дозволить пішоходам безпечно переходити дорогу у різних напрямках

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 15 серпня петицію підписали 13 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПРОЦАК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Дата створення:

9 січня 2022 р.