Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Громадський простір

Однією з проблем усієї країни та Львова зокрема – це те, що всі хочуть більше новобудов та менше простору для людей.

Велика кількість новобудов в одному місці тягне за собою багато проблем у довгостроковій перспективі.

Хочу показати явний приклад на перетині вулиць Володимира Великого та Стрийської, який ще можна врятувати.

На зображенні показана територія, на якій знаходяться старі будівлі. Ці будинки вже давно не використовуються, за цільовим призначенням, а лише відбувається часткове здавання площ під комерцію.

Але, на жаль, такі старі будинки створюють більше шкоди місту, ніж користі й з погляду естетики, і з точки зору раціонального використання території.

У мене є кілька прикладів як можна покращити цю територію. Прошу зауважити, що ця ділянка є видовою, тому що через неї проходять багато транспортних маршрутів, а також дорого від аеропорту.

Думаю, що найкращим варіантом можна зробити озеленення ділянки, віддавши архітекторам завдання зробити сучасний видовий парк, в який із задоволенням ходитиму як іноземці, так і місцеві жителі, наприклад, використовуючи цікаві ідеї, як відкритий парк павичів у Празі.

А під самим парком зробити велике паркування, в якому вже є великий попит, оскільки неподалік планується будуватися готель, а також велика кількість новобудов, в яких вже всі паркомісця розкуплені, а деякі з них навіть на половину не зведені. Таким чином, це допоможе уникнути нагромадження машин і принесе прибуток місту з різних точок зору.

Дякую за увагу.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 травня петицію підписали 5 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бабіч Сергій Сергійович

Дата створення:

26 жовтня 2022 р.