Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Встановлення урн (смітників) на найбільш прохідних вулицях

У нашому місті гостро стоїть питання наявності смітників. Вже доходить до того, що в магазині дають касовий чек, а викинути його нікуди, бо ні біля самого магазину, ні вздовж всієї вулиці жодної урни. Не кажучи вже про те, що дітям нікуди викинути обгортку цукерки або морозива. Вважаю, що потрібно робити Львів більш комфортним для життя, тому прошу Львівську міську раду і Андрія Садового особисто розглянути мою пропозицію по встановленню урн (смітників) вздовж найбільш прохідних вулиць та зобов'язати це зробити магазини, що дають касовий чек після покупки.
По-перше, це зробить вулиці чистішими і полегшить роботу двірникам і працівникам комунальних служб. Більше не треба буде збирати сміття вздовж тротуарів і газонів.
По-друге, ми позбавимось купи сміття з кишень. Більшість з нас кладе дрібне сміття (чеки, обгортки, білети, недопалки) у кишені або сумки, поки не побачимо найближчу урну. Якщо смітники будуть вздовж тротуарів кожні 100-200 метрів, то такого робити більше не прийдеться.
По-третє, діти відразу будуть навчатися і брати приклад з дорослих не смітити, а донести якийсь папірець до урни.

Пропоную встановити урни на великих і прохідних вулицях (вул. Наукова, вул. Княгині Ольги, вул. Чорновола, вул. Дорошенка тощо) вздовж тротуарів кожні 100-200 метрів. Як варіант, можна встановити смітники такого типу (на малюнку) є найкращі за співвідношенням зручність/зовнішній вигляд/ціна. Такого типу урни будуть дешевші за повністю металеві і будуть краще вписуватися в естетику міста.
Прошу підтримати мою ініціативу і разом зробити наше місто чистішим і комфортнішим!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 квітня петицію підписали 19 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Симонов Артур Віталійович

Дата створення:

11 листопада 2022 р.