Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Облаштування прийнятного укриття в ДНЗ №70

У зв'язку з тим, що в країні триває війна, часто лунають тривоги усі ми змушені ховатись в укриттях. Але життя триває ми ходимо на роботу, а діти відвідують школи та садочки. Наявність укриття в школах та дошкільних закладах є необхідністю, але ніхто не звертає уваги на стан цих укриттів.

У ДНЗ №70, що знаходиться за адресою вул. Максимовича, 2, укриття також є, але його стан вкрай не задовільний. Холодне та вологе приміщення, котре працівники садка намагалися покращити своїми силами, але цього не достатньо. Садочок відвідують діти від 2 до 6 років, і перебування в такому укритті може провокувати розвиток різноманітних захворювань.

Прохання до міської ради виділити кошти з бюджету та облаштувати укриття для безпечного та комфортного перебування в ньому дошкільнят та працівників ДНЗ.
Підлога повинна бути повністю застелена не брудними коврами, а хоча би карематами. Обов'язкова наявність місць для сидіння (стільці, лавки). Укриття повинне бути забезпечене електроживленням, штучним освітленням, системами водопроводу та каналізації. Приміщення повинно бути теплим, яскравим та затишним без сірих, кам'яних стін та брудної підлоги. Прохання обробити укриття засобами, котрі унеможливлюють появу грибків та плісняви.

В укриттях повинні бути запаси питної та технічної води. Крім того мають бути контейнери для зберігання продуктів харчування.

В приміщеннях мають бути передбачені засоби зв’язку та оповіщення (телефон, радіоприймач, мережа інтернет, Wi-Fi-роутери).

Категорія

ОСВІТА

Станом на 27 вересня петицію підписали 10 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БРИК ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Початок збору підписів:

12 вересня 2023 р.

До кінця збору підписів залишилось: