Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Завершення будівництва нового корпусу гімназії "Провесінь" на вулиці Тракт Глинянський, 151-Б

Просимо завершити будівництво нового корпусу гімназії "Провесінь" на вулиці Тракт Глинянський, 151-Б.
Мікрорайон, який постійно зростає, дуже потребує та після завершення будівництва матиме новий шкільний корпус з таким необхідним укриттям, класними кімнатами, актовим і спортивним залами, тиром та харчоблоком. Разом з садочком та басейном буде чудовий навчальний комплекс, який вирішить освітянські проблеми у мікрорайоні.
У 2019 році розпочались роботи з реконструкції та добудови приміщення гімназії "Провесінь".
Станом на сьогодні, зведені стіни та зроблено частково перекриття. Проте, роботи призупинені. У 2022 році завершено лише покрівельні роботи, щоб зупинити замокання та нищення вже зведених конструкцій. На 2023 рік у міському бюджеті було передбачено 6 млн. грн., проте в підсумку навіть цієї порівняно незначної суми коштів не було використано управлінням освіти та підрядником.
Тим часом, на початок навчального року 2021-2022 у гімназії "Провесінь" діяло 16 класів, ще 4 класи були у другу зміну, разом це 343 учні. У навчальному році 2022-2023 діяло вже 17 класів та 5 класів у другу зміну. Кількість учнів стало 378. На початок навчального року 2023-2024 навчається 18 класів з кількістю учнів - 404. У діючому приміщенні гімназії деякі навчальні класи мають площу 37-40 кв.м, при нормі 60 кв.м.
Протягом 2021-2023 років у дошкільному відділенні гімназії діяло 6 груп, кількість дітей у яких становило 170-180 при нормі на 6 груп - 120 дітей.
Також, дуже важливою є проблема з відсутністю укриття для дітей, на третьому році повномасштабної російської агресії. Частина школярів змушені під час повітряної тривоги бігти до укриття у житловий комплекс, який знаходиться в 10-15 хв пішки від гімназії.
Зважаючи на активну забудову нашого мікрорайону ми розуміємо, що кількість дітей дошкільного та шкільного віку щороку буде лише зростати. Тому, дане питання з часом буде лише загострюватись та потребує негайного вирішення.
Завершення будівництва нового корпусу гімназії дозволить вирішити ряд питань, які є вкрай актуальними, в тому числі під час воєнного стану. Перш за все, це забезпечення школи та садочку надійним укриттям. В школі буде змога відкрити нормальний спортивний зал, а також приміщення тиру для допризовної підготовки дітей. Також, буде можливість збільшити кількість дошкільних груп та класів школи та повернутися до навчального процесу в одну зміну.
На звернення у міську раду - відповідь про відсутність коштів через воєнний стан.
Просимо відреагувати та підтримати цю петицію, завершити будівництво нового корпусу гімназії "Провесінь", якого дуже потребує громада мікрорайону.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 507 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Галан Лілія Юріївна

Початок збору підписів:

25 квітня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: