Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Електронний квиток (e-ticket) у громадському транспорті

Львів потребує запровадження системи електронного квитка у міському транспорті (тролейбуси , трамваї , автобуси , маршутки) .
Плюси :
Запровадження електронного квитка значно спростить роботу водіям громадського транспорту ; вестиметиться реальний обіг пасажиропотоку ; електронний квиток значно спростить оплату проїзду пасажирам у громадському транспорті (такий вид оплати буде надзвичайно зручним і доступним) ; така система оплати за проїзд діє у багатьох містах Європи .
Реалізація проекту :
1. можливість оплати банківською карткою ;
2. можливість оплати через мобільний телефон (створення спеціального додатку для смартфонів на операційній системі android , iOS, windows)
3. можливість оплати самим електронним квитком
4. можливість обирати номінал квитків : одноразовий , місячний , піврічний , річний
5. можливість обирати квитки за видом транспорту : квитки , які дають можливість оплати проїзду лише у електротранспорті (трамвай , тролейбус) ; лише у маршутках ; можливість оплати у всіх видах громадського транспорту .

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

п. А. Ставці
Шановна Анно Василівно!

Електронна петиція щодо запровадження системи електронного квитка у громадському транспорті розглянута в управлінні транспорту та зв’язку за участю представників ЛКП «Львівавтодор».
Крім того, 01.03.16р. петицію було винесено на розгляд постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики міської ради. Пропозицію, викладену у петиції, комісією взято до відома.
Повідомляємо, що ще у 2014 році розпорядженням Львівського міського голови від 12.06.2014 № 163 було створено робочу групу з питань впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті. До складу групи увійшли представники виконавчих органів міської ради (департаменту житлового господарства та інфраструктури, департаменту економічної політики, департаменту розвитку, юридичного управління), голова профільної постійної депутатської комісії, представники громадськості, фахівці у даній галузі.
Робочою групою напрацьовано ряд документів, що дозволили сформулювати мету проекту, окреслити технічні аспекти проекту, відпрацювати дорожню карту його реалізації.
Також робочою групою спільно із колегами з Вінницької міської ради підготовлено проект Закону "Про внесення змін в Закони України у зв’язку з впровадженням автоматизованої системи оплати проїзду в міському наземному електричному та автомобільному транспорті", яким передбачено внесення змін в ряд Законів України, що дозволять запровадити проект. Напрацювання передані народним депутатам України. Доопрацьований проект закону зареєстрований у Верховній Раді України, перебуває на розгляді в комітетах.
Визначено організацію, яка буде впроваджувати проект електронного квитка у м. Львові – ЛКП "Львівавтодор".
Наступні етапи:
- проведення конкурсу на вибір консультантів проекту та підготовка конкурсної документації для проведення міжнародного тендеру на вибір підприємства, що буде реалізовувати проект – до серпня 2016;
- проведення тендеру та підписання відповідних документів за його результатами, отримання фінансування – до січня 2017;
- практична реалізація проекту – до лютого 2018.
Після реалізації проекту буде отримано можливість запровадження гнучкої тарифної політики та широкого спектру квитків та абонементів.
Зокрема, передбачаються наступні види квитків та абонементів:
разовий паперовий квиток (70 хвилин поїздки з можливістю безкоштовних пересадок);
разовий електронний квиток (з можливістю здійснення протягом 40 хвилин безкоштовних пересадок);
короткострокові абонементи – на 1, 2, 3, 5 діб без обмежень числа поїздок;
довгострокові абонементи – на 1, 6, 12 місяців з обмеженням кількості поїздок або без обмежень кількості поїздок;
різного роду пільгові персоніфіковані абонементи (для безкоштовного користування, для пільгового користування – учні, студенти).
В якості засобів оплати проїзду будуть використовуватись:
паперові квитки придбані поза транспортним засобом;
безконтактні картки типу MIFARE+;
банківські платіжні картки;
оплата за допомогою пристроїв, що підтримують технологію NFC;
оплата SMS повідомленням.
Додаткову інформацію щодо порушеного питання можна отримати в управлінні транспорту та зв’язку за тел.261-55-66.


З повагою
Заступник директора департаменту,
начальник управління транспорту
та зв’язку В.Щир

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 1364 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ставка Анна Василівна

Початок збору підписів:

23 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

16 березня 2016 р.