Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Перенести майданчик для збору сміття з дитячого майданчика по вул. Широка 71, 69, 67.

В мікрорайоні Левандівка, на дитячому майданчику по вулиці Широка 71, 69, 67, 65, розміщений бетонований майданчик для збору сміття і побутових відходів на якому встановлено порядку 10 смітникових баків, куди зносять і звозять сміття і різні відходи не лише з будинків, але і з ринку та усіх навколишніх магазинів. По дитячому майданчику бігають щурі, бомжі розтягуючи різні відходи і вітер розносять все сміття по вулиці. Відходи з ринку та магазинів течуть струмочком, особливи восени. Велике прохання перенести смітник за межі дитячого майданчика і будинків.






Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 лютого петицію підписали 28 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гогоша Ігор Зіновійович

Дата створення:

12 березня 2016 р.