Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Не допустити проведення у Львові комлексу заходів, анонсованих ЛГБТ-спільнотою

У засобах масової інформації анонсовано проведення так званого "Фестивалю рівності", який планують організувати 19-20.03.16 у місті Львів. Формальною метою заходу є боротьба з упередженням та дискримінацією, проте, на нашу думку, цей захід є пропагандою деструктивних цінностей та пріоритетів не притаманних для українського суспільства. Проведення такого роду заходів може суттєво загострити суспільні протистояння та стати причиною дестабілізації ситуації в місті Львові. Галичина завжди вирізнялась традиційними та консервативними поглядами щодо інституту сім'ї та принципів виховання підростаючого покоління, також тут сильний вплив релігійних общин, які негативно ставляться до пропаганди одностатевих зносин (саме ця тема є домінуючою у анонсованій програмі проведення "Фестивалю рівності").
Звертаємось до міського голови міста Львова та депутатів львівської міської ради вжити заходів з метою недопущення проведення так званого "Фестивалю рівності" щоб уникнути суспільних збурень та, як наслідок, створення негативного іміджу міста Львова.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Юрію Романовичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою повагу!
У відповідь на Вашу електронну петицію «Не допустити проведення у Львові комплексу заходів, анонсованих ЛГБТ – спільнотою», яка набрала необхідну кількість голосів 21.03.2016 року, інформуємо.
Враховуючи численні звернення на адресу Львівської міської ради щодо несприйняття проведення у м. Львові масових заходів на підтримку груп людей, зокрема таких як ЛГБТІ, з метою недопущення порушень громадського порядку, завдання шкоди життю та здоров’ю львів’ян та гостей міста, виконавчим комітетом Львівської міської ради 18.03.2016 підготовлено та подано до Львівського окружного адміністративного суду позову заяву про заборону проводити 19 та 20 березня 2016 року на території м. Львова будь-які масові заходи в рамках «Фестивалю рівності» та альтернативні заходи.
Беручи до уваги рішення суду та значний суспільний супротив даний захід у місті не відбувався.


З повагою,
начальник управління молоді, сім'ї та спорту В. Шнайдер

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 1106 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Літературно-просвітницький проект "Дух нації"

Початок збору підписів:

15 березня 2016 р.

Відповідь дана:

21 квітня 2016 р.