Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Парковка для дитячих візочків на території дитсадка "Ромашка"

Під стінами дитячого садка "Ромашка" постійно скупчуються дитячі візочки, які перебувають там упродовж всього дня. Полишений просто неба дитячий транспорт часто намокає від дощу або вигорає під сонцем. До того ж візочки є легкою здобиччю для зловмисників – їх можуть легко вкрасти.
Під час дощу батьки залишають коляски та інші види дитячого транспорту у тамбурах і коридорах, таким чином захаращуючи проходи та аварійні виходи, що є порушенням Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України № 1229/29359 від 08.09.2016 р.
Просимо усунути зазначені проблеми створенням на території дитячого садка "Ромашка" спеціальної парковки із накриттям. Враховуючи, що значна частина працівників дитсадка приїжджає на роботу велосипедом, просимо зробити парковку універсальною: як для дитячих візків, так і для велосипедів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Проєкт рішення внесено на затвердження чергової сесії міської ради.
















Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матковська Марина Володимирівна

Початок збору підписів:

27 липня 2020 р.

Відповідь дана:

6 жовтня 2020 р.