Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Парапет вздовж тротуару від мікрорайону до третьої школи по вул. Шевченка

Тротуаром по вулиці Шевченка, що веде від мікрорайону "Вись" до третьої школи, зазвичай рухається багато дітей, які йдуть до/з школи, а також батьків з дітьми, що відвідують дитячий садок "Ромашка" та ін. Поведінка дітей може бути непередбачуваною, а між тротуаром та проїзною частиною немає ніякої перегородки. Просимо задля дитячої безпеки на вказаній ділянці встановити парапет.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 січня петицію підписали 80 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матковська Марина Володимирівна

Дата створення:

28 липня 2020 р.