Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

Запрет маршруток в городе Мариуполь

Необходимо разработать стратегию по отказу от маршруток в ближайшие несколько лет и полную их замену общественным коммунальным транспортом европейского образца.
Такое решение уже принял Киевский городской совет - отказ от маршруток до 2022 года.

Маршрутки - это место постоянных проблем для жителей города. За ними всегда плохой контроль, сомнительное техническое состояние, курение водителей и многое друге.

Ни в одном цивилизованном европейском городе нет маршруток. Так давайте придерживаться европейских стандартов развития.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Дмитре Олеговичу!

Виконавчим комітетом Маріупольської міської ради була розглянута Ваша електронна петиція «Запрет маршруток в городе Мариуполь».
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
На сьогоднішній день розроблена і затверджена стратегія розвитку м. Маріуполя «Маріуполь Стратегія 2021», згідно даної стратегії ведеться постійна робота по поліпшенню якості пасажирських перевезень. Вже реалізовано часткове оновлення рухомого складу КП «МТТУ», введено в експлуатацію автоматизовану систему диспетчеризації (інтернет ресурс martrans.gov.ua, та m.martrans.gov.ua де у мешканців та гостей міста є можливість ознайомитися з графіками та фактичним рухом транспорту на транспортних мережах м. Маріуполь), введено в експлуатацію контактну мережу до ТРЦ «Порт City», встановленні оновлені павільйони очкування громадського транспорту та електронні табло на цих зупинках.
Також ведеться робота з ЄБРР і IFC з відкриття лінії кредитування на придбання 72 тролейбусів і 64 автобусів, в рамках реалізації даних проектів, місту в якості технічної підтримки від IFC буде розроблена транспортна модель, яка дозволить використовувати рухомий склад максимально ефективно з урахуванням транспортних потреб жителів міста.
Додатково повідомляємо, що плановане співвідношення кількості комунального та приватного транспорту 70% на 30% після реалізації стратегії, що значно покращить якість обслуговування мешканців та гостей міста.
Висловлюємо Вам подяку за активну громадську позицію, та не байдужість до питань транспортної інфраструктури м. Маріуполь.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 285 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевченко Дмитрий Олегович

Початок збору підписів:

20 лютого 2019 р.

Відповідь дана:

18 березня 2019 р.