Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Закрыть ЛГБТ центр equlity EAST

Закрыть ЛГБТ центр equlity EAST ,который открылся 19 июля в Мариуполе на проспекте Металлургов ,так как: появление подобных организаций ведет к пропоганде ЛГБТ и несет угрозу первичному институту-семье. А так же осуждаеться обществом.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Сергію Сергійовичу!


Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду електронної петиції, затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 29.06.2017 №7/19-1553, Ваша електронна петиція щодо закриття ком’юніті-центру Equality EAST, розглянута.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до статей 80-82 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку.
Статтею 83 ЦК України встановлено, що юридичні особи можуть створюватися у формі товариств, установ, та в інших формах, встановлених законом.
Ліквідація – це одна із форм припинення юридичної особи. Ліквідація юридичних осіб здійснюється без переходу прав i обов’язків підприємства, що ліквідується, до інших осіб, тобто без правонаступництва. При ліквідації підприємства його права й обов’язки припиняються.
Відповідно до статті 104 Цивільного кодексу України та статті 59 Господарського кодексу України юридична особа припиняється також в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.
Відповідно до ст. 110 ЦК України юридична особа ліквідується:
1) за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, в тому числі у зв'язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягненням мети, для якої її створено, а також в інших випадках, передбачених установчими документами;
2) за рішенням суду про ліквідацію юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, за позовом учасника юридичної особи або відповідного органу державної влади;
3) за рішенням суду про ліквідацію юридичної особи в інших випадках, встановлених законом, - за позовом відповідного органу державної влади.
Отже, юридична особа може бути ліквідованою як у добровільному, так і примусовому порядку.
Позовні заяви про примусову ліквідацію підприємств можуть подаватися до господарського суду лише у випадках, прямо передбачених законодавчими актами, із посиланням на підстави, з яких відповідна організація-позивач вправі звертатися з відповідним позовом.
Для розгляду питання можливості примусової ліквідації юридичної особи, необхідно мати обґрунтовані підстави для звернення до суду із відповідним позовом.
Відповідно до п.4 ст.23 Господарського кодексу України незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб'єктів господарювання забороняється.
Отже, відповідно до чинного законодавства України, органи місцевого самоврядування не мають повноважень щодо закриття центру Equality EAST.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 278 осіб з 1500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фомичов Сергій Сергійович

Початок збору підписів:

26 липня 2019 р.

Відповідь дана:

14 серпня 2019 р.