Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Створення сучасного скверу, парку, алеї тощо у МКР Східний

МКР Східний дуже молодий мікрорайон з дуже великим процентом населення, більшість серед якого - молодь та діти. Так склалося, що інфраструктура нашого мікрорайону дуже розвинена, але виключно супермаркетами , магазинами, аптеками та подібними підприємствами. Але, на превеликий жаль, у такому великому, найчистішому екологічно, мікрорайоні немає ані парку, ані сучасного скверу, алеї, бульвару тощо, де мешканці могли б проводити вечірнє дозвілля, насолоджуватися чистим повітрям та організовувати прогулянки дітям. Мешканці вимушені прогулюватися пр. Захисників України, який по своїй суті є - дорогою. Так, цією дорогою вже не користуються маршрутні автобуси, але місцеві мешканці їздять нею з величезною швидкістю, навчають там їзді своїх друзів та близьких, вигулюють собак, що не дає змоги спокійно гуляти там з дітьми, просто посидіти на лавці з морозивом... Слід зауважити, що навколо мікрорайону та у його межах велика кількість пустирів, вільних земельних ділянок, які можна було б використати з користю для людей та зробити для них місце для відпочинку. Адже, майже у всіх районах міста є подібні алеї та сквери. Просимо прийняти до розгляду цю петицію та задовільнити наше прохання.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Ганно Олександрівно!


Ваша петиція, що надійшла до Маріупольської міської ради з питання створення скверу в мікрорайоні «Східний», розглянута з залученням відповідних структурних підрозділів міської ради.
За результатами розгляду повідомляємо про наступне.
Маріупольською міською радою розроблена та поступово впроваджується в життя Стратегія розвитку міста Маріуполя, яка передбачає розвиток міста в різних напрямках, в тому числі в благоустрої загальноміських територій.
Перспективними планами робіт до 2021 року передбачені певні заходи з благоустрою Лівобережного району м. Маріуполя. Зокрема, в поточному році після реконструкції відкрито оновлений парк «Веселка», продовжуються роботи з реконструкції набережної по вул. Виноградній вздовж пляжної зони, до кінця року планується завершити роботи з благоустрою зеленої зони скверу біля соціального об’єкту «Мультицентр», який станом на теперішній час знаходиться в стадії будівництва.
Згідно плану зонування території міста Маріуполя територія мікрорайону «Східний» відноситься до зони змішаної багатоквартирної житлової та громадської забудови Ж-4, де озеленення території, є переважним видом використання території. Кожна група домів на території має достатню придомову територію для організації зелених зон мікрорайону.
У відповідності до кадастрової карти України, в мікрорайоні «Східний» на перехресті вул. Пейзажної та пр. Захисників України знаходиться земельна ділянка площею 1,145га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (обслуговування паркової зони). Вищевказана ділянка виділена у користування МКП зеленого будівництва для подальшої реконструкції під паркову зону «Родина».
У ситуації, що склалася в країні та зокрема в нашому місті, на жаль, не вистачає територій для перспективного розвитку багатоповерхової забудови з метою задовільнення потреб населення у вільному житлі.
Враховуючи вищевикладене, розвиток парку можливий виключно в межах земельної ділянки, виділеної МКП будівництва під паркову зону «Родина» (1,145га).
По вул. 9 Травня між будинками по вул. 9 Травня, 19/1,2, пр. Захисників України, 58 та гастрономом «Зеркальний» вже функціонує алея, яка облаштована за допомогою групи «Метінвест», за участю комітетів самоорганізації населення та небайдужих мешканців, які допомагали в благоустрої зелених зон та висадженні дерев. Навесні поточного року волонтерською благодійною організацією на даній території були висаджені нові саджанці.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 259 осіб з 1500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лакутіна Анна Олександрівна

Початок збору підписів:

2 серпня 2019 р.

Відповідь дана:

23 серпня 2019 р.