Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Відновити нічне освітлення вулиць

Останні роки однією з прикрас Маріуполя було нічне освітлення міста, на чому неодноразово публічно наголошував міський голова. Фінансова децентралізація, що утворила постійний профіцит міського бюджету, а також европейські кредити на сучасні LED лампи, дають можливість радувати маріупольців та приваблювати гостей міста Марії. Але й це не головне, більш важливіша безпека нічного пересування у нашому прифронтовому місті. Тому, отримавши інформацію щодо відключення з 12 серпня з 23.00 до 04.30 освітлення на другорядних вулицях, ми, мешканці Маріуполя, що є платниками податків до міського бюджету, висловлюємо свою незгоду з цим рішенням, та звертаємось до міського голови та депутатського корпусу щодо відміни цього рішення!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Віталійовичу!

Відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду електронної петиції, Вашу електрону петицію «Про незгоду з рішенням, щодо відключення освітлення на другорядних вулицях», розглянуто.
За результатами розгляду повідомляємо про наступне.
У зв’язку з дефіцитом фінансування та ростом тарифів на електроенергію, введено графік відключення другорядних вулиць з 23:00 до 4:30 згідно з наказом від 08.08.2019 №95 про режим роботи мереж зовнішнього освітлення.
У першій декаді вересня буде розглянута можливість повернути роботу зовнішнього освітлення у всьому місті на всю ніч.
Висловлюємо Вам подяку за внесені пропозиції, небайдужість до питань благоустрою міста та за Вашу активну громадську позицію.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 335 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Харченко Олег Віталійович

Початок збору підписів:

15 серпня 2019 р.

Відповідь дана:

4 вересня 2019 р.