Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Якісні залізничні перевезення для Маріуполя! Просимо донести вимоги маріупольців до Міністерства інфраструктури України!

В редакції місцевих ЗМІ надходить безліч звернень від жителів і гостей міста, для яких подорож в поїзді перетворилася на справжнє випробування на виживання. В першу чергу, це стосується маршруту Маріуполь – Львів. Подорож цим важливим логістичним мостом між заходом і сходом країни більш схожа для пасажирів на тортури. 30 годин в дорозі і 40 градусів в вагонах влітку. Дихати нічим, душно, спекотно, вікна не відкриваються, все старе та іржаве.
Сьогодні Маріуполь – це місто фестивалів, університетів, набережних, парків і нових можливостей. Сюди приїжджають люди не лише з усієї України, а й гості з інших країн. Псує враження одне – неймовірно складна дорога. Залізниця – єдиний доступний для більшості спосіб відвідати наше місто. Особливо для жителів західної України. Інших альтернатив немає, хіба що дістатися Маріуполя значно дорожчим транспортом – автобусом або власним авто.
Звертаємося до Маріупольського міського голови Вадима Бойченка та депутатів Маріупольської міської ради з проханням донести думку мешканців міста щодо проблем залізничних пасажирських перевезень до Міністерства інфраструктури і керівництва "Укрзалізниці". А це ряд вимог, які повинні поліпшити комфорт та якість залізничного сполучення:
1. Спрямувати на маріупольський напрямок нові та сучасні вагони, повністю списавши аварійний рухомий склад потягу Маріуполь – Львів. А також замінити застарілі вагони на інших напрямках з Маріуполя.
2. Скоротити кількість годин перебування в дорозі на всіх напрямках через якісний ремонт рейкового полотна.
3. Відновити забуті маршрути. Зокрема, Маріуполь-Харків.
4. Почати реалізовувати проект запуску Інтерсіті в нашому місті.
Прошу маріупольців підтримати петицію. Особливо тих, хто користується залізничними перевезеннями і так само, як я мріє, про хороші вагони, в яких приємно і комфортно подорожувати Україною. Наш голос вартує того, щоб бути почутим!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Людмило Русланівно!


Відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Маріупольській міській раді, який затверджений рішенням Маріупольської міської ради від 28.07.2021 № 8/9-803, Маріупольською міською радою розглянута Ваша електрона петиція «Якісні залізничні перевезення для Маріуполя! Просимо донести вимоги маріупольців до Міністерства інфраструктури України!».
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Питання «Звернення Маріупольської міської ради до Міністерства інфраструктури України» щодо вирішення вказаних у петиції проблем включено до проєкту порядку денного чергової Х сесії Маріупольської міської ради VIII скликання, яке затверджене розпорядженням міського голови від 15.09.2021 № 347р. Згідно з розпорядженням Х сесія Маріупольської міської ради призначена на 29 вересня 2021 року о 10-00.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та небайдужість до логістичних проблем міста Маріуполь.

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 2014 осіб з 1500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шишханова Людмила Русланівна​

Початок збору підписів:

2 вересня 2021 р.

Відповідь дана:

22 вересня 2021 р.