Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Петиція проти підвищення тарифів на розподіл природного газу у м.Мелітополі

Ми, мешканці міста Мелітополя, висловлюємо своє обурення вкрай соціально несправедливим тарифом на росподіл природного газу, який затверджується Націольною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП).

Данний тариф на розподіл природного газу для ПрАТ «Мелітопольгаз», встановлений з 01.07.2020 - найбільший в Україні - 1,31 грн. (без ПДВ). Порівняння: для АТ «Оператор розподільної системи Запоріжгаз» з 01.07.2020 затверджений тариф - 0,69 грн., тобто для ПрАТ «Мелітопольгаз» тариф на 90% більше, і це в одній Запорізькій області.

Не дивлячись на це, керівництво ПрАТ «Мелітопольгаз» звернулося зі зверненням до виконавчого комітету Мелітопольскої міської ради Запорізької області з проханням узгодити тарифи на розподіл природного газу з 01.01.2021 на рівні 3,80 грн. (без ПДВ) або 4,56 грн. (З ПДВ).

Застосування таких тарифів може призвести до економічного та соціального колапсу в місті Мелітополі, так як платежі за розподіл природного газу стануть непідйомними для більшості мешканців міста Мелітополя, які і без застосування такого тарифу найбільш високі в Україні.

Звертаємось до керівництва НКРЕКП з проханням не допустити підвищення тарифів на такому рівні, не допустити різкого зубожіння населення міста Мелітополя та економічного та соціального колапсу.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 22 травня петицію підписали 6 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Баєв Ярослав Сергійович

Дата створення:

28 жовтня 2020 р.