Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Парк атракціонів в парку ім.Т.Г. Шевченка

Колись працювали атракціони,діткам було весело.Зараз на 1 червня-День захсту дітей просто нікуди піти.Там завжди було людно по святам,а тепер там молодь тільки зловживае спиртним.Чому не можно зробити парк щоб усім і маленьким і дорослим було приемно?

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Світлана Петрівна!

Ваша петиція набрала необхідні 100 підписів. Відповідно до вимог чинного законодавства і Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Менській міській раді, петиція щодо парку атракціонів в парку ім. Т.Г. Шевченка опрацьована.
Відповідно до розпорядження міського голови №22 від 17.03.2016 року про списання основних засобів по Менській міській раді, а саме дитячих атракціонів парку культури,інших необоротних активів було створено комісію, яка оцінювала стан атракціонів в місцевому парку. На жаль, жоден з атракціонів не може надалі експлуатуватися. Комісія винесла пропозиції про демонтаж даних атракціонів. 29 березня 2016 року на 8 сесії 7 скликання Менської міської ради було прийнято рішення про списання атракціонів в парку ім. Т.Г. Шевченка.
На даний час проводиться демонтаж атракціонів. В бюджеті на 2016 рік відсутні кошти на встановлення нових гойдалок. У той же час міська рада запрошує до співпраці місцевих підприємців та ініціативних мешканців задля облаштування даного парку.
Щодо зловживання спиртними напоями, то міська рада спільно з поліцією планує ряд профілактичних заходів.
З повагою
Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчого комітету І.В. Скляр

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Руденко Светлана Петровна

Початок збору підписів:

10 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

25 квітня 2016 р.