Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Домопога дітям з інвалідністю та тяжкохворим дітям.

Я мама дитини з інвалідністю звертаюся до Вас з проханням внести до бюджету Менської ОТГ на 2019 рік кошти на оплату лікування, реаібілітіції та засобів гігієни для дітей з інвалідністю та тяжкохворим дітям. На мою думку це повинна бути конкретна сума з розрахунку на одну дитину(30-50 тис. грн.), яку батьки зможуть отримати одноразово, або частинами за необхідності.
Соціальна допомога на таких дітей просто мізерна. Її не вистачає навіть на необхідний мінімум (підгузники
(я витрачаю на них близько 5 тис. грн на рік) та інші засоби гігієни, ліки, харчування, одяг). Державні програми по забезпеченню засобами реабілітації та лікуванню, як правило не працюють. ДЦП дуже тяжка хвороба, яку не можливо вилікувати повністю, та ці діти досить добре піддаються корекції та навчанню. Але всі ці заходи потвібно проводити доки дитина маленька, і не втрачати дорогоцінний час. Гарні результати лікувавання є і закордоном, і в Україніале ціна просто "космічна" (для прикладу в Міжнародній клініці відноговного лікування в м.Трускавець ціна одного курсу лікування, на теперішній час, становить 11940 грн. Таких курсів за рік необхідно 3-4.)Дуже мало укріїнських сімей можуть собі це дозволити. Тому, як правило ці хворі діти не отримують необхідного лікування, і залишаються прикутими до ліжка на все життя.
Ще хочу звернути вашу увагу на те, що мама такої особливої дитини не може вийти на роботу. Адже дитині, необхідний цілодобовий нагляд. тому сім'я живе на заробітну плату батька,якщо сім'я повна. Мова по няньку навіть не йде, адже безкошновно вона працювати не буде ( для прикладу: няня для особливої дитини в Мені коштує 7-10 тис.грн). Ось і виходить, що сім'я в якій є особлива дитина, просто приречена рахувати копійки і просити допомоги у небайдужих.

Дуже сподіваємось, що мене почують, бо діти з інвалідністю ті їх батьки гідні кращого життя!

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 25 лютого петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Решотка Олена Володимирівна

Початок збору підписів:

24 вересня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

21 листопада 2018 р.