Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Підсипка та вирівнювання поверні грунтової дороги шляхом проходження грейдером та додавання ґрунту для вирівнювання покриття на проблемних ділянках за адресою: вул. Олександра Довженка та вул. Щаслива

Я, як мешканець м. Мерефа та Заступник голови Громадської Організації Об'єднання Волонтерів "Янгол" прошу Вас звернути увагу на дорогу за адресою: вул. Олександра Довженка та вул. Щаслива, яка починається з 1-го повора по вул. Генерала Терентьева, та іде до п'ятакового моста, вона дуже потребує підсипки та вирівнювання грейдером, адже там з'являються ями які неможливо об'їжджати та навіть обійти пішки. Просимо включити виконання даної роботи та проводити її на протязі всього кожного року через кожні 6 місяців.Просимо Вас:
1) Розглянути та опубліковати для збору підписів;2) Якщо петиція буде підтримана, просимо розглянути та черговій сесії міської ради;
3) Затвердити план графік виконання робіт та надати контакти відповідної особи для контролю за виконанням

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію, стосовно підсипки та вирівнювання поверхні ґрунтової дороги шляхом проходження грейдером та додавання ґрунту для вирівнювання покриття на проблемних ділянках по вулиці Олександра Довженка та вулиці Щаслива у м. Мерефа, Мереф’янська міська рада повідомляє, що станом на сьогодні, проведені роботи з ремонту та експлуатаційного утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства на ділянці дороги по вулиці Олександра Довженка, також, проведені роботи з підсипки твердим матеріалом ділянки дороги по вулиці Щаслива.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 46 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Виноградов Данило Олегович

Дата створення:

13 липня 2023 р.