Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Облаштування освітлення пішохідних доріжок на вул. Мазепи

Ліхтарі на цій вулиці освітлюють лише автомобільну дорогу.

Пішохідні доріжки ж неосвітлені, дерева закривають світло, після 22:00 дуже складно (і небезпечно) йти цією вулицею.

Іншим ефектом цієї проблеми є зібрання місцевих алкоголіків повз цих доріжок, у неосвітлених місцях. Деякі з них поводяться досить агресивно, розбивають пляшки, тому можна наступити на розбите скло і порізатись.

Одним з рішень проблеми може бути встановлення невисоких, але міцних ліхтарів з обох боків пішохідних доріжок на цій вулиці.

Ліхтарі повинні бути такі, щоб їх складно було розбити чи вкрасти вандалам.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 1 червня петицію підписали 91 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МЕЛЬНИЧУК НАЗАРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Дата створення:

5 вересня 2019 р.