Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії

Програма (стисло):
ВІДКРИТІ ВИБОРИ: виборці реєструються особисто і поіменно у електронному реєстрі виборців, який діє на протязі 5 років з часу подання заяви. Наявність виборця у реєстрі надає йому можливість, після електронної ідентифікації, проголосувати.
Під час електронного голосування відбувається кодування ПІБ та інших даних виборця. Декодування – після закінчення встановленого терміну виборів. Формуються та оприлюднюються підсумки виборів: скільки голосів отримав той чи інший кандидат, хто і за кого особисто віддав свій голос.
ПРАВО ВИБОРЦІВ ВІДКЛИКАТИ ГОЛОСИ: важливим кроком впливу виборця на обраного є відкликання свого голосу. Персоналізація виборців та прозорість вибору створюють дієвий механізм безпосередньої народної влади.
Рішення про відкликання голосу кожен виборець приймає самостійно, здійснює цей крок через особистий електронний кабінет виборця в будь-який час.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИБОРЦІВ ЗА СВОЇХ ОБРАНЦІВ: право на відкликання голосів дає виборцям можливість позбавляти влади тих, хто втратив довіру.
Втрата 50% голосів означатиме позбавлення президента/ депутата/ голови громади владних повноважень. Втрата партією 50% голосів своїх виборців означатиме вихід її з колективного органу влади.
У випадку, коли обрані народом президент/ депутат/ голова громади своїми діями завдали матеріальну шкоду суспільству або громаді, виборці, які не відкликали свої голоси, несуть солідарну матеріальну відповідальність у розмірі 50% від завданої шкоди, якщо це доведено судом.
ОПЛАЧЕНА УЧАСТЬ У ВИБОРАХ: вибори народних представників до влади мають організовувати та оплачувати самі виборці.
Кожен громадянин, хто реєструє себе у кабінеті виборця, сплачує реєстраційний внесок 500 гривен (по 100 гривень на рік). З цих внесків створюється постійно діючий виборчий фонд .

ПРО МАЙБУТНЄ: зараз народ України, виборці знаходяться в становищі «дурнів». Багато хто з розумних людей це відчувають, намагаються змінити стан речей. Це можливо зробити тільки через впровадження нової системи виборів і контролю влади.
«Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії» вперше пропонується і обговорюється в Україні. У нас є унікальний шанс перемогти не тільки Росію, а й внутрішнього ворога - стару таємну систему виборів, яка дозволяє олігархам і крадіям утримувати владу. Втілюємо інновацію!
В повному обсязі Програма надіслана ГОЛОВІ громади від ГО «За Демократичне Виборче Право».
Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 22 липня петицію підписали 3 особи з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "За Демократичне Виборче Право"

Початок збору підписів:

17 травня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: