Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Встановлення велосипедних парковок біля громадських закладів міста

Просимо Вас сприяти встановленню зручних муніципальних велопарковок поблизу муніципальних закладів та установ. Миргородською міською радою 11 грудня 2015 року було прийнято рішення "Про затвердження Концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велосипедної інфраструктури в м. Миргород на 2015-2020 роки". На підставі цього Рішення створено робочу групу, яка 15 січня 2016 р. затвердила рекомендації щодо облаштування велопарковок.
Силами громадян проведено опитування мешканців міста щодо визначення місць першочергової необхідності встановлення муніципальних велопарковок. У ході опитування та виявлення бажань користувачів муніципальних установ визначено такі місця:
- Управління праці і соціального захисту населення;
- 9 школа;
- центральна площа біля ринку та поліклініки;
- центральне відділення Укрпошти;
- міська бібліотека;
- районна бібліотека.
Просимо велосиподестів-відвідувачів даних будівель підтримати дану петицію для підтвердження необхідності встановлення зручних велопарковок.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановні миргородці!

Дякуємо Вам за увагу розвитку велоінфраструктури Миргорода. Ваша активна громадська позиція підтверджує важливість даного питання і вірного напрямку роботи міської ради спільно з громадськістю над втіленням велоконцепції міста. Зазначені у петиції муніципальні установи є дійсно першочерговими до встановлення велопарковок, так як є великий потенціал користування відвідувачами.
Повідомляємо, що наступної чергової сесії міської ради буде розглянуто питання про виділення коштів з міського бюджету для встановлення велопарковок поблизу муніципальних будівель, зазначених у петиції. Вже проводиться робота по необхідної кількості паркомісць, визначенню конкретного місця встановлення біля кожного закладу. Після виділення коштів буде проводиться виготовлення та монтаж самих велопарковок.
Велосипедна інфраструктура – це ознака розвитку сучасного міста. Важливим елементом такої інфраструктури є велопарковки. Миргород обов’язково стане одним з найзручніших міст для переміщення на велосипеді.

З повагою
в.о. міського голови Швайка С.О.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 108 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Передвижник"

Початок збору підписів:

26 травня 2016 р.

Відповідь дана:

7 липня 2016 р.