Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Рішення про реорганізацію КП «Нікопольська дитяча міська лікарня» приймати тільки після проведення консультацій з громадськістю у формі Громадських слухань

На 28 серпня 2020 року заплановано проведення чергової сесії Нікопольської міської ради.
7.08.2020 року на офіційному сайті міської ради опублікований Проект рішення «Про реорганізацію юридичних осіб – комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», комунального підприємства «Нікопольська дитяча міська лікарня» НМР», комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР» шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР».

У разі прийняття вказаного Рішення Нікопольський регіон позбудеться єдиної самостійної дитячої лікарні, що може негативно сказатися на якості надання медичної допомоги більш ніж 40 тисячам дітей, які мешкають у містах Нікополі, Покрові, Томаковці, Марганці, у Нікопольському та Томаківському районах.

Обґрунтування щодо економії бюджетних коштів у разі реорганізації «Нікопольської дитячої міської лікарні» не відповідає дійсності, сума завищена приблизно у 2 рази.

Крім того, не враховані наступні ризики у разі проведення реорганізації:
- спільне використання діагностичного обладнання і дітьми, і хворими дорослими (в тому числі, наприклад, з діагнозом «туберкульоз»).
- надмірна централізація в одних руках великого обсягу державних закупівель, що тягне за собою значні корупційні ризики;
- «розмив» професійного ядра лікарів, що спеціалізуються на дитячих хворобах ....
- інші ризики.

Важливе Рішення щодо реорганізації міської дитячої лікарні повинно прийматися виключно після широкого обговорення з громадськістю. Для цього пропоную провести окремі Громадські слухання, по результатам котрих прийняти відповідне Рішення.

До проведення Громадських слухань за темою: «Щодо доцільності реорганізації Нікопольської дитячої міської лікарні шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР» відповідний Проект Рішення на сесії Нікопольської ради не розглядати.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронна петиція на тему: «Рішення про реорганізацію КП «Нікопольська дитяча міська лікарня» приймати тільки після проведення консультацій з громадськістю у формі Громадських слухань» набрала необхідну кількість голосів, інформація про розгляд петиції оприлюднена 17 серпня 2020 року на сайті Нікопольської міської ради, розглянута відповідно до Порядку розгляду петицій, адресованих Нікопольській міській раді, затвердженого рішенням Нікопольської міської ради від 26.01.2018 №45-30/VII
Питання про реорганізацію юридичних осіб – комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», комунального підприємства «Нікопольська дитяча міська лікарня» НМР», комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР» шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР» виключено з розгляду на пленарному засіданні 69-ї сесії Нікопольської міської ради 28 серпня 2020 року.
Розпорядження міського голови від 27.08.2020 р. № 163-р «Про проведення громадських слухань з питання: «Щодо доцільності реорганізації «Нікопольської міської дитячої лікарні» шляхом приєднання її до КП «Нікопольська міська лікарня №4» оприлюднене в порядку, передбаченому законодавством, а також розміщене на офіційному веб-сайті Нікопольської міської ради в спеціальному розділі «Громадська участь» (підрозділ «Громадські слухання»).
Електронну петицію «Рішення про реорганізацію КП «Нікопольська дитяча міська лікарня» приймати тільки після проведення консультацій з громадськістю у формі Громадських слухань» підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 285 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЖУРАВЛЬОВ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

12 серпня 2020 р.

Відповідь дана:

27 серпня 2020 р.