Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Ремонт і освітлення дороги на вул. Об‘їжджа 116, к.3

Добрий день.

Ми, що підписалися, прохаємо міську владу негайно звернути увагу на ділянку дороги на вул. Об‘їжджа 116, к. 3 (проїзд на ТОВ «Девон, за бойлерною і крамницею «Сармат»).

Річ у тім, що на вищевказаній вулиці немає ані нормальної дороги, ані будь-якого освітлення в нічний час. Це вкрай незручно та небезпечно, адже були неодноразові випадки серйозних травмувань місцевих жителів.

Просимо якомога скоріше відремонтувати та освітлити цю ділянку дороги. Дякуємо.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 25 лютого петицію підписали 15 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дейкун Олексій Петрович

Дата створення:

13 жовтня 2020 р.